עירית לוי
צור קשר עיתונות מאמרים המלצות Love Coaching מהו אימון אודות דף הבית
מהו אימון לשלמות פנימית?
האימון הינו תהליך אשר תומך בך ליצור בתוכך נוכחות פנימית שהינה כה יציבה עד שהיא מבטלת כל תלות בגורם חיצוני כמקור לאושר. מתוך המקום הזה, שאינו תלוי ואינו נזקק, אתה יכול לא רק להגיע אל המטרות והיעדים שהצבת בפניך, אלא גם להצליח לעשות זאת בקלות יחסית וללא "הפעלת שרירים". האימון לשלמות פנימית משלב ומדגיש יצירת חוויה פנימית של שחרור ואהבה עצמית, לצד מימוש מטרותיך.
האימון מאפשר לך לפגוש את העצמי האמיתי שלך ולפעול מתוך נאמנות לעצמך, במקום לחיות על פי מערך של תפיסות חיצוניות שאימצת שלא במודע במהלך חייך. התהליך כולל התבוננות פנימית כנה ואמיצה, שחרור והשלה של דפוסים ישנים, ופרידה מהמעטה החיצוני המזויף. כאשר חוויית החופש והשחרור מכבלי העבר מתחילה להופיע, אנו מתבססים בה כנקודת מוצא ליצירת מציאות חדשה ולמימוש כל היעדים וכל החלומות שלך.
מתוך כבוד לקצב האישי שלך, למידת המוּכנוּת והבשלות שלך, האימון דוחף אותך כל הזמן קדימה, לרמה הבאה של השחרור ושל הגשמת מטרותיך. דרך השיחות והתרגולים השונים אתה מגיע לראייה בהירה, לתובנות חדשות ולמודעות אמיתית, ורוכש כלים מעשיים לשחרור דפוסים ולמימוש יעדים. השינוי שאתה חווה משפיע בצורה משמעותית הן על המציאות הפנימית שלך והן על זו החיצונית.
במה שונה אימון מטיפול פסיכולוגי?
אימון אינו עוסק ב"למה ומדוע" הפכת להיות האדם שהנך, או בשאלה כיצד נוצרו הדפוסים הייחודיים שלך. השאלה העיקרית בה אנחנו כן מתמקדים היא - מה ישחרר אותך מאותם דפוסים, ומה יאפשר לחשוף את העצמי האמיתי שלך. העיסוק העיקרי הוא בהווה ובעתיד, ולא בעבר. בנוסף, אימון לשלמות פנימית הינו תהליך אינטנסיבי אשר נוגע בחייך ברגעי האמת, ולא משאיר את הדברים רק בגדר תובנות תיאורטיות. בכל שבוע אתה לוקח על עצמך משימה ספציפית, וכן יכול להתקשר ולקבל אימון טלפוני ב"זמן אמת".
מה אני, כמאמנת, אספק לך?
מאמן הוא מישהו שמלווה אותך במסע השחרור הפנימי שלך, ותומך בך להישאר ממוקד בו ובמימוש מטרותיך. הוא רואה לנגד עיניו את הפוטנציאל הגבוה שלך, את העצמי האמיתי שלך, גם כאשר אתה לא מכיר בו, ותומך בך להיזכר מי אתה באמת כאשר הרגשות והפחדים מציפים אותך. הוא מספק לך נקודות מבט חיצוניות כאשר אתה זקוק להן, כלים יעילים שתוכל להשתמש בהם גם בלעדיו, ונמצא שם על מנת לסייע לך לחבר את התובנות לקרקע ולקדם את היישום שלהן בחיי היומיום שלך.
מה יידרש ממך במהלך האימון?
על מנת שהתהליך יצליח ועל מנת שהוא יאפשר לך להגשים את היעדים שלשם מימושם הגעת, נדרש ממך להיות מוכן להשתנות. שינוי אינו תמיד קל ונוח, ומוכנות אמיתית לצלול אל תוכו אינה מובנת מאליה. נדרשים ממך אומץ ויושר פנימי. נדרש ממך לסמוך עלי כמאמנת שלך, להיות פתוח, להיות מוכן 'לא לדעת' על מנת שתוכל לגלות דברים חדשים על עצמך.
מהי המסגרת בה נעשית העבודה?
התהליך מתבצע במפגש בן שעה הנערך פנים אל פנים, בתדירות של אחת לשבוע. בסיום כל מפגש אתה מוזמן לקחת על עצמך משימה לאותו השבוע בכדי לבסס את האימון במציאות היומיומית שלך. בין מפגש למפגש ניתן להתקשר ולקבל אימון טלפוני קצר וממוקד בעת הצורך וללא הגבלה. המסגרת מעוצבת כך על מנת שמסע ההתפתחות האישי שלך יוכל להיות אינטנסיבי ולא מנותק מחייך. משך תכנית האימון נקבע על ידיך. הוא משתנה מאדם לאדם ותלוי בך ובצרכיך.
איך מתחילים?
יוצרים איתי קשר באמצעות הטלפון (054-4804444) או הדואר האלקטרוני. בשיחת הטלפון תוכל לקבל פרטים נוספים ותשובות על כל השאלות שיש לך, וכן לבחון באופן ראשוני את מידת החיבור בינינו לצורך עבודה משותפת. בפגישת האימון הראשונה תוכל להכיר אותי באופן אישי, לחוות את סגנון האימון שלי ולהבין כיצד מתנהל התהליך. נגבש תרגול ראשון עבורך ונסמן את הנתיב האישי שלך לשחרור ומימוש מטרותיך. אתה תצא מהפגישה עם כמה תובנות חדשות ועם כל המידע לו אתה זקוק על מנת להחליט אם סוג כזה של תהליך מתאים לך ועונה על צרכיך.
Copyright © 2019 All rights reserved עירית לוי - מאמנת לשלמות פנימית דוא"ל: irit@LoveCoaching.co.il | 054-4804444 :טלפון
| צור קשר | עיתונות | תשובות לגולשים | מאמרים | המלצות | Love Coaching | מהו אימון לשלמות פנימית | אודות | דף הבית |